Toeval of Niet Rechtspraak

dhr. mr. W. Duitemeijer

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden



Beroepsgegevens en nevenbetrekkingen Rechterlijke Macht
"dhr. mr. W. Duitemeijer "

Beroepsgegevens

Functie
Raadsheer-plaatsvervanger
Instantie
Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden
Datum ingang
01-02-2013

Nevenbetrekkingen

Functie
voorzitter
Instantie
stichting personen, familie- en jeugdrecht
Plaats
Groningen
Datum ingang
01-01-2000
Soort bedrijf/instantie
Onbekend
Bezoldigd
Onbekend

Voorgaande nevenbetrekkingen

Betrokkene heeft geen voorgaande nevenbetrekkingen.

Voorgaande betrekkingen

Rechters maken ook hun hoofdbetrekking(en) voorafgaande aan hun benoeming tot rechter bekend. Dit geldt voor hoofdbetrekkingen tot een periode van zes jaar voorafgaande aan hun eerste benoeming als rechter, tenzij deze langer dan zes jaar geleden zijn uitgeoefend. Indien dit voor betrokkene geldt zal deze betrekking hierover vermeld staan. Is iemand langer dan zes jaar rechter, dan is geen arbeidsverleden meer opgenomen.

Historie beroepsgegevens

Functie
Raadsheer
Instantie
Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden
Datum ingang
01-01-2013
Datum eind
31-01-2013
Functie
Raadsheer
Instantie
Gerechtshof Arnhem
Datum ingang
01-06-2008
Datum eind
31-12-2012
Functie
Raadsheer-plaatsvervanger
Instantie
Gerechtshof Arnhem
Datum ingang
12-03-2007
Datum eind
31-05-2008
Functie
Coördinerend vice-president senior
Instantie
Rechtbank Groningen
Datum ingang
01-01-2002
Datum eind
28-02-2007
Functie
Kantonrechter plaatsvervanger
Instantie
Kantongerecht Assen
Datum ingang
15-08-1991
Datum eind
31-12-2001
Functie
Kantonrechter plaatsvervanger
Instantie
Kantongerecht Groningen
Datum ingang
14-09-1987
Datum eind
31-12-2001
Functie
Kantonrechter plaatsvervanger
Instantie
Kantongerecht Meppel
Datum ingang
15-08-1991
Datum eind
31-12-2001
Functie
Kantonrechter plaatsvervanger
Instantie
Kantongerecht Winschoten
Datum ingang
24-12-1987
Datum eind
31-12-2001
Functie
Kantonrechter plaatsvervanger
Instantie
Kantongerecht Zuidbroek
Datum ingang
24-12-1987
Datum eind
31-12-2001
Functie
President
Instantie
Rechtbank Groningen
Datum ingang
23-07-2001
Datum eind
31-12-2001
Functie
Coördinerend vice-president
Instantie
Rechtbank Groningen
Datum ingang
18-01-1999
Datum eind
22-07-2001
Functie
Kantonrechter
Instantie
Kantongerecht Groningen
Datum ingang
01-11-1994
Datum eind
17-01-1999
Functie
Kantonrechter
Instantie
Kantongerecht Emmen
Datum ingang
01-03-1990
Datum eind
01-11-1994

De rechterlijke ambtenaren met rechtspraak belast in een rechtbank zijn van rechtswege rechter-plaatsvervanger in de overige rechtbanken.

De rechterlijke ambtenaren met rechtspraak belast in een gerechtshof zijn van rechtswege raadsheer-plaatsvervanger in de overige gerechtshoven.

(Artikelen 40 lid 2 en 58 lid 2 Wet op de rechterlijke organisatie)