Toeval of Niet Rechtspraak

dhr. mr. H.J. Deuring

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden



Beroepsgegevens en nevenbetrekkingen Rechterlijke Macht
"dhr. mr. H.J. Deuring "

Beroepsgegevens

Functie
senior raadsheer
Instantie
Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden
Datum ingang
01-01-2013

Nevenbetrekkingen

Functie
Lid
Instantie
Commissie van toezicht Arrestantenbzorg
Plaats
Apeldoorn
Datum ingang
28-09-2011
Soort bedrijf/instantie
Politie, eenheid Oost
Bezoldigd
Ja
Functie
Lid
Instantie
Politie klachtencommissie
Plaats
Apeldoorn
Datum ingang
28-09-2011
Soort bedrijf/instantie
Politie, eenheid Oost
Bezoldigd
Ja
Functie
Voorzitter Klachtencommissie
Instantie
Ziekenhuis St. Jansdal
Plaats
Harderwijk
Datum ingang
01-09-2011
Soort bedrijf/instantie
Ziekenhuis
Bezoldigd
Ja
Functie
Voorzitter klachtencommissie
Instantie
Vitree
Plaats
Kampen
Datum ingang
01-03-2010
Soort bedrijf/instantie
Klachtencommissie
Bezoldigd
Ja
Functie
Vice-voorzitter Klachtencommissie
Instantie
GGZ Centraal Psychiatrie
Plaats
Amersfoort
Datum ingang
15-03-2008
Soort bedrijf/instantie
GGZ
Bezoldigd
Ja
Functie
Voorzitter klachtencommissie
Instantie
Zorggroep Noordwest-Veluwe
Plaats
Ermelo
Datum ingang
19-04-2006
Soort bedrijf/instantie
Ouderenzorg
Bezoldigd
Ja

Voorgaande nevenbetrekkingen

Betrokkene heeft geen voorgaande nevenbetrekkingen.

Voorgaande betrekkingen

Rechters maken ook hun hoofdbetrekking(en) voorafgaande aan hun benoeming tot rechter bekend. Dit geldt voor hoofdbetrekkingen tot een periode van zes jaar voorafgaande aan hun eerste benoeming als rechter, tenzij deze langer dan zes jaar geleden zijn uitgeoefend. Indien dit voor betrokkene geldt zal deze betrekking hierover vermeld staan. Is iemand langer dan zes jaar rechter, dan is geen arbeidsverleden meer opgenomen.

Historie beroepsgegevens

Functie
senior raadsheer
Instantie
Gerechtshof Leeuwarden
Datum ingang
01-01-2011
Datum eind
31-12-2012
Functie
Vice-president
Instantie
Gerechtshof Leeuwarden
Datum ingang
01-08-2006
Datum eind
31-12-2010
Functie
Raadsheer-plaatsvervanger
Instantie
Gerechtshof Leeuwarden
Datum ingang
23-12-2004
Datum eind
31-07-2006
Functie
Vice-president
Instantie
Rechtbank Zwolle
Datum ingang
01-09-2002
Datum eind
31-07-2006
Functie
Rechter
Instantie
Rechtbank Zwolle
Datum ingang
01-12-1994
Datum eind
31-08-2002
Functie
Kantonrechter plaatsvervanger
Instantie
Kantongerecht Deventer
Datum ingang
27-06-1996
Datum eind
31-12-2001
Functie
Kantonrechter plaatsvervanger
Instantie
Kantongerecht Lelystad
Datum ingang
27-06-1996
Datum eind
31-12-2001
Functie
Kantonrechter plaatsvervanger
Instantie
Kantongerecht Zwolle
Datum ingang
27-06-1996
Datum eind
31-12-2001
Functie
Militair lid
Instantie
Rechtbank Arnhem
Datum ingang
25-06-1993
Datum eind
24-06-1998
Functie
Rechter-plaatsvervanger
Instantie
Rechtbank Arnhem
Datum ingang
09-09-1993
Datum eind
30-11-1994
Functie
Rechter-plaatsvervanger
Instantie
Rechtbank Zwolle
Datum ingang
01-01-1992
Datum eind
30-11-1994

De rechterlijke ambtenaren met rechtspraak belast in een rechtbank zijn van rechtswege rechter-plaatsvervanger in de overige rechtbanken.

De rechterlijke ambtenaren met rechtspraak belast in een gerechtshof zijn van rechtswege raadsheer-plaatsvervanger in de overige gerechtshoven.

(Artikelen 40 lid 2 en 58 lid 2 Wet op de rechterlijke organisatie)