Toeval of Niet Rechtspraak

dhr. mr. C.A.M. Heeregrave

Rechtbank Overijssel



Beroepsgegevens en nevenbetrekkingen Rechterlijke Macht
"dhr. mr. C.A.M. Heeregrave "

Beroepsgegevens

Functie
Rechter-plaatsvervanger
Instantie
Rechtbank Overijssel
Datum ingang
01-04-2013
In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

Nevenbetrekkingen

Functie
Voorzitter
Instantie
bezwaren commissie Delta Zutphen
Plaats
Zupthen
Datum ingang
01-01-2000
Soort bedrijf/instantie
Onbekend
Bezoldigd
Onbekend

Voorgaande nevenbetrekkingen

Betrokkene heeft geen voorgaande nevenbetrekkingen.

Voorgaande betrekkingen

Rechters maken ook hun hoofdbetrekking(en) voorafgaande aan hun benoeming tot rechter bekend. Dit geldt voor hoofdbetrekkingen tot een periode van zes jaar voorafgaande aan hun eerste benoeming als rechter, tenzij deze langer dan zes jaar geleden zijn uitgeoefend. Indien dit voor betrokkene geldt zal deze betrekking hierover vermeld staan. Is iemand langer dan zes jaar rechter, dan is geen arbeidsverleden meer opgenomen.

Historie beroepsgegevens

Functie
Rechter-plaatsvervanger
Instantie
Rechtbank Oost-Nederland
Datum ingang
01-01-2013
Datum eind
31-03-2013
Functie
Rechter-plaatsvervanger
Instantie
Rechtbank Zwolle
Datum ingang
01-02-2010
Datum eind
31-12-2012
Functie
Vice-president
Instantie
Rechtbank Zwolle
Datum ingang
01-01-2002
Datum eind
31-01-2010
Functie
Kantonrechter
Instantie
Kantongerecht Deventer
Datum ingang
14-02-1984
Datum eind
31-12-2001
Functie
Kantonrechter plaatsvervanger
Instantie
Kantongerecht Apeldoorn
Datum ingang
30-07-1982
Datum eind
31-12-2001
Functie
Kantonrechter plaatsvervanger
Instantie
Kantongerecht Groenlo
Datum ingang
14-02-1984
Datum eind
31-12-2001
Functie
Kantonrechter plaatsvervanger
Instantie
Kantongerecht Zutphen
Datum ingang
13-05-1987
Datum eind
31-12-2001
Functie
Rechter-plaatsvervanger
Instantie
Rechtbank Zutphen
Datum ingang
07-02-1985
Datum eind
31-12-2001
Functie
Rechter-plaatsvervanger
Instantie
Rechtbank Zwolle
Datum ingang
25-02-1994
Datum eind
31-12-2001
Functie
Lid
Instantie
Gemeensch. Hof van Justitie v.d. Ned. Antillen en Aruba
Datum ingang
01-08-1988
Datum eind
24-02-1994
Functie
Ondervoorzitter
Instantie
Raad van beroep Arnhem
Datum ingang
02-09-1981
Datum eind
30-06-1992
Functie
Gerechtsauditeur
Instantie
Raad van beroep Arnhem
Datum ingang
17-05-1979
Datum eind
01-09-1981
Functie
Plaatsvervangend voorzitter
Instantie
Raad van beroep Arnhem
Datum ingang
22-02-1980
Datum eind
01-09-1981

De rechterlijke ambtenaren met rechtspraak belast in een rechtbank zijn van rechtswege rechter-plaatsvervanger in de overige rechtbanken.

De rechterlijke ambtenaren met rechtspraak belast in een gerechtshof zijn van rechtswege raadsheer-plaatsvervanger in de overige gerechtshoven.

(Artikelen 40 lid 2 en 58 lid 2 Wet op de rechterlijke organisatie)