Toeval of Niet Rechtspraak

mw. mr. F.P. Dresselhuys-Doeleman

Rechtbank Noord-Nederland



Beroepsgegevens en nevenbetrekkingen Rechterlijke Macht
"mw. mr. F.P. Dresselhuys-Doeleman "

Beroepsgegevens

Functie
senior rechter
Instantie
Rechtbank Noord-Nederland
Datum ingang
01-01-2013

Nevenbetrekkingen

Functie
Plaatsvervangend voorzitter
Instantie
Raad van Discipline Hofressort
Plaats
Arnhem/Leeuwarden
Datum ingang
01-01-2012
Soort bedrijf/instantie
Onbekend
Bezoldigd
Nee

Voorgaande nevenbetrekkingen

Functie
Raadsheer plaatsvervanger
Instantie
Hof Arnhem/Leeuwarden
Plaats
Arnhem/Leeuwarden
Datum ingang
01-01-2000
Datum eind
31-12-2014
Soort bedrijf/instantie
Hofressort
Bezoldigd
Nee
Functie
Lid
Instantie
Beoordelingscommissie Nederlandse Golf Federatie
Plaats
De Meern
Datum ingang
01-01-2004
Datum eind
01-06-2013
Soort bedrijf/instantie
Onbekend
Bezoldigd
Nee

Voorgaande betrekkingen

Rechters maken ook hun hoofdbetrekking(en) voorafgaande aan hun benoeming tot rechter bekend. Dit geldt voor hoofdbetrekkingen tot een periode van zes jaar voorafgaande aan hun eerste benoeming als rechter, tenzij deze langer dan zes jaar geleden zijn uitgeoefend. Indien dit voor betrokkene geldt zal deze betrekking hierover vermeld staan. Is iemand langer dan zes jaar rechter, dan is geen arbeidsverleden meer opgenomen.

Historie beroepsgegevens

Functie
Raadsheer-plaatsvervanger
Instantie
Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden
Datum ingang
01-01-2013
Datum eind
31-12-2014
Functie
Raadsheer-plaatsvervanger
Instantie
Gerechtshof Leeuwarden
Datum ingang
18-04-1997
Datum eind
31-12-2012
Functie
senior rechter
Instantie
Rechtbank Assen
Datum ingang
01-01-2011
Datum eind
31-12-2012
Functie
Vice-president
Instantie
Rechtbank Assen
Datum ingang
01-09-2009
Datum eind
31-12-2010
Functie
Vice-president
Instantie
Rechtbank Zwolle
Datum ingang
28-01-2000
Datum eind
31-08-2009
Functie
Raadsheer-plaatsvervanger
Instantie
Centrale Raad van Beroep
Datum ingang
25-08-1999
Datum eind
01-06-2009
Functie
Vice-voorzitter
Instantie
College van Beroep Studiefinanciering
Datum ingang
08-07-1994
Datum eind
27-01-2000
Functie
Ondervoorzitter
Instantie
College van Beroep Studiefinanciering
Datum ingang
29-04-1991
Datum eind
07-07-1994

De rechterlijke ambtenaren met rechtspraak belast in een rechtbank zijn van rechtswege rechter-plaatsvervanger in de overige rechtbanken.

De rechterlijke ambtenaren met rechtspraak belast in een gerechtshof zijn van rechtswege raadsheer-plaatsvervanger in de overige gerechtshoven.

(Artikelen 40 lid 2 en 58 lid 2 Wet op de rechterlijke organisatie)